Kupimy Twojego VOLKSWAGENA (od rocznika 2003) za gotówkę!

Auta marki Volkswagen należą do najczęściej spotykanych pojazdów na naszych drogach. Ich popularność nie oznacza jednak, że Volkswagen zareklamowany na portalu aukcyjnym lub w ogłoszeniach prasowych, znajdzie od razu rzeszę zainteresowanych kupnem klientów. Niestety w związku z tak nasiąkniętym rynkiem tą marką, klienci są wyjątkowo dociekliwi i wybredni. Częściej starają się osiągnąć cenę znacznie niższą niż wartość auta. Nasze usługi dają Ci pewność, że sprzedając nam swojego Volkswagena, uzyskasz cenę zgodna z wartością auta. My nie szukamy okazji, tylko chcemy uczciwie odkupić Twojego Volkswagena.

Skupujemy wszystkie modele Volkswagena, a przede wszystkim interesują nas takie Volkswageny jak Bora, Caddy, Corrado, Eos, Fox, Garbus, Golf, jak i Golf Plus, Jetta, Lupo, New Beetle, Passat, Phaeton, Polo, Scirocco, Sharan, Tiguan, Touareg, Touran, Transporter, a także Multivan oraz Vento.

Nasza linia telefoniczna 512 900 999 jest czynna siedem dni w tygodniu i całą dobę, jeśli wygodniejsza jest według Ciebie droga elektroniczna, uzupełnij poniższy formularz kontaktowy.