Często zadawane pytania

1. Jak najbardziej tak! Preferujemy skup samochodów używanych w dobrym stanie technicznym. Skupujemy również auta lekko uszkodzone. Nie jesteśmy zainteresowani zakupem auto powypadkowych nadających się do kasacji.

2. Skupujemy auta uszkodzone i powypadkowe, ale jeśli auto nadaje się jedynie do kasacji nie będziemy nim niestety zainteresowani. Jeśli nie jesteś pewien w jakim stanie jest Twoje auto skontaktuj się z nami. Umówimy się na spotkanie i wycenę Twojego samochodu.

3. Tak, kupujemy samochody w wersji angielskiej. Skontaktuj się z nami i prześlij szczegółowe informacje na temat swojego samochodu. Przedstawimy Ci dokładną wycenę samochodu i umówimy się na jego oględziny.

4. Skupujemy auta wszystkich marek i modeli, auta sprowadzane, uszkodzone, z dużymi przebiegami, w wersji angielskiej, dostawcze, poleasingowe i te używane na codzień w firmach. Przede wszystkim skupujemy auta, które nie mają więcej niż 10 lat.

5. Tak, jak będzie Ci to odpowiadać. Gotówką od ręki, lub przelewem. Ty wybierasz jak, a my płacimy.

6. Po tym jak uzgodnimy cenę za jaką będziesz zdecydowany pozbyć się swojego auta potrzebujemy sprawdzić stan techniczny samochodu i już możemy odkupić Twoje auto. Najszybsze z naszych transakcji kończyły się sprzedażą samochodu tego samego dnia w którym nastąpił kontakt z klientem.